Sosyal Medya:
Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler

Hakkımızda

Yeğenler Kimya; Tekstil, Boya, Matbaa, Taban, Kablo, Kauçuk, Plastik ve deterjan sanayiinde faaliyet gösteren firmalara üretim alanında ihtiyaç duydukları ürün ve servisleri sunmak amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ile kalite ve güveni en temel prensibi olarak kabul eden firmamız müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda kabul etmektedir. Firmamız dünyaca bilinen birçok firmanın Türkiye distiribitörlüğünü yaparak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kimyasal maddeleri kalite ve güvene dayalı hizmet anlayışıyla kurduğu geniş dağıtım araçlarıyla hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Amacımız tecrübe ve hizmet kalitesini en üst düzeylere taşımak ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktır.Sektördeki yenilikleri izlemek ve sürekli değişimi takip etmeyi esas almış firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Sektöründe öncü olmayı hedefleyen Yeğenler Kimya gelişen teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilere göre tecrübe ve kaliteli hizmetini kullanarak en üst seviyelerde olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız Yeğenler Kimya; olarak hedefimiz, tüketicilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır. Üretim, ihracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir. Hedefimize; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak, uzmanlık ve verimliliğimizi arttırarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Yeğenler Kimya, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini bunlara göre şekillendirir.

  • Genel Kimyasallar
  • Boya ve Yapı Kimyasalları
  • Tekstil Kimyasalları
  • Deterjan Hammaddeleri
  • Gübre ve Zirai İlaç Hammaddeleri
  • Su Şartlandırma Kimyasalları
  • Kozmetik Hammaddeleri
  • Esanslar

Misyonumuz, Vizyonumuz Misyonumuz: Müşterilerimize , daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak , sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır. Vizyonumuz: 20 yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda baslattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır. “

Yeğenler Kimya; Kimyasal Hammadde Tedarikçiniz.